O FIRMIE

Przedsiębiorstwo FLOOR-intec działa na rynku od kilkunastu lat. Od momentu powstania przyświecał nam jeden główny cel – dostarczać najwyższej klasy usługi, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. W ciągu wielu lat pracy zrealizowaliśmy szereg zamówień dla klientów z Polski oraz innych krajów m.in. Niemiec, Francji, Holandii, Belgii, czy Luksemburga. Zdobyliśmy dzięki temu bogate doświadczenie oraz wyjątkowe umiejętności, co przyczyniło się do ugruntowania pozycji rynkowej naszej firmy. Zyskaliśmy również grono zaufanych klientów, które stale się powiększa.

Dzisiaj możemy oferować klientom kompleksowe usługi w zakresie naprawy posadzek i obróbki betonu. Każde zlecenie traktujemy jak wyzwanie i przykładamy szczególną staranność do jego wykonania. W bogatym zestawie prac, jakie proponujemy, znajduje się przygotowanie podłoża z użyciem różnego rodzaju technik, takich jak śrutowanie betonu, a także frezowanie i szlifowanie betonu. Nasze usługi w tym zakresie uzupełniają dodatkowo profesjonalne cięcie i kucie betonu.

Wszystkie zlecenie realizujemy zawsze terminowo i solidnie, dbając o najdrobniejsze szczegóły, tak aby klient, oglądając efekty naszej pracy, był z nich w pełni usatysfakcjonowany. Z tego względu indywidualne potrzeby Państwa są dla nas wyzwaniem, któremu potrafimy sprostać́.

Naszą firmę tworzy zespół kompetentnych i zgranych ludzi, wykonujących swoją pracę z pełnym zaangażowaniem. Każdy z nas jest specjalistą w swoim fachu, znamy specyfikę branży, nasi brygadziści są z nami od lat, wspólnie budujemy naszą przyszłość.

Posiadamy sprzęt najnowszej generacji firmy Blastrac i niemieckiej firmy Impacts, dzięki czemu technologia wykonywanych przez nas usług jest wysoce efektywna i jednocześnie przyjazna środowisku.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 365 dni w roku. Oferujemy profesjonalne doradztwo przed rozpoczęciem prac oraz w trakcie realizacji. Wszystkie sugestie z Państwa strony spotkają się z życzliwym przyjęciem i zostaną przedyskutowane w gronie naszych fachowców.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i mamy nadzieję na wspólną realizację wielu ciekawych projektów.